Nielegalny Algierczyk gwałci 92-letnią kobietę w domu opieki

Potworny atak na seniorkę wkrótce po złożeniu wniosku o azyl.

 

Nie tylko młode kobiety i dziewczęta zostały w europie przez nieodpowiedzialnych ideowo zaślepionych lewackich (i nie tylko) polityków poddane ogromnem niebezpieczenstwu.

Nawet  w domu spokojnej starości panuje strach przed niespodziewanyni atakami nowych  przybyszów. To „wzbogacenie” europejskiego społeczeństwa doznała na wlasnej skurze starsza kobieta w Wiedniu.

Na początku października doszło do zbrodni, która swją brutalnością mogłaby zaszokować nawet zatwardziałych przestępców.

23-letni Algierczyk wszedł tak po prostu do jednego z domów starców i zaatakował brutalnie 92-letnią kobietę w jej wlasnym pokoju. Okradł i zgwałcił ofiarę zaledwie kilka dni po złożeniu wniosku o azyl…

Jak donoszono, w domu „Dom Życia” w czwartej dzielnicy Wieden, „92-letnia kobieta padła ofiarą przemocy seksualnej w swoim pokoju w biały dzień. Po gwałcie sprawca ukradł jej biżuterię, wyrwał kabel telefoniczny i zamknął ofiarę!”

Ranną emerytkę uwolniono dopiero po telefonie zaniepokojonego syna, który nie mógł skontaktować się z matką. Jednak obecnie w domu nie ma rejestracji gości ani innych środków monitorowania lub bezpieczeństwa…

Dopiero cztery tygodnie po tej strasznej zbrodni, śledczy z Państwowej Policji Kryminalnej byli w stanie zidentyfikować podejrzanego na podstawie trafień DNA. Nie musieli jednak aresztować 23-latka: w Linzu siedział już za kratkami za kilka włamań do samochodów!

Podczas przesłuchania mieszkaniec Afryki Północnej wyjaśnił, że zażywał pigułki. Nie wie już zbyt wiele. Nawiasem mówiąc, młody człowiek, który wjechał do kraju nielegalnie, dokonał szokującego ataku zaledwie kilka dni po złożeniu wniosku o azyl. Zrobił to, gdy przyłapano go na kradzieży w sklepie w Wiedniu…

Takie ubogacenie Europy powiękrza się z dnia na dzień wraz z napływem ciągle nowych migrantów.

***

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

 

 

benji Karaffe Alladin Gold + 2_Becher Gold

Es gibt neue Nachrichten auf friedliche-loesungen.org
:

Nur wer angemeldet ist, geniesst alle Vorteile:

  • Eigene Nachrichten-Merkliste
  • Eigener Nachrichtenstrom aus bevorzugten Quellen
  • Eigene Events in den Veranstaltungskalender stellen
M D M D F S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30