Czy ten domek z kart się wali? BioNTech i Pfizer „praktykują“ ogólnoświatowe wycofywanie szczepionek Corona

Śmiertelne skutki uboczne szczepionek mRNA przeciwko wirusowi Corona, które prowadzą do masowych zgonów w domach starców, a nawet wśród młodych ludzi, trudno już ukryć w mediach i społeczeństwie. Coraz częściej do wiadomości publicznej przedostają się nieścisłości i dotychczas ukrywane okoliczności masowych szczepień ludzi. Być może właśnie dlatego producent szczepionek BioNTech/Pfizer zaciąga teraz hamulec bezpieczeństwa i „ćwiczy“ ogólnoświatowe wycofywanie swoich „leków“.

Centra szczepień zostaną włączone do ćwiczeń

Według różnych doniesień medialnych, niemieckie Ministerstwo Zdrowia poinformowało BioNTech/Pfizer o przeprowadzeniu ogólnoświatowej akcji wycofywania szczepionek, która trwa od wtorku. Poszczególne niemieckie kraje związkowe zostały o tym dodatkowo powiadomione. Centra szczepień są nawet zobowiązane do uczestniczenia w „ćwiczeniach“, ale tylko wirtualnie.

Rzecznik ministerstwa wyjaśnił w zastępstwie firmy farmaceutycznej, że nie ma to wpływu na trwające szczepienia przeciwko koronawirusowi. Nie wiadomo, czy takie „ćwiczenie“ istnieje w innych stanach, które szczepią tą szczepionką. W każdym razie środek ten nie wzbudza zaufania, zwłaszcza w obecnym czasie.

Dopiero niedawno firma podkreśliła, że ze względu na „niebezpieczne mutacje koronowe“ najlepiej byłoby podać ludziom trzecią dawkę szczepionki – niejako „boost“. Oczywiście, jak to często bywa, nie ma żadnych badań naukowych na temat przydatności, a nawet oceny ryzyka związanego z tym zapotrzebowaniem.

Kolloidales-gold-u-silber benji

benji Karaffe Alladin Gold + 2_Becher Gold

Jutetasche "Blume des Lebens"

Olivenöl-ozonisiert benji

Es gibt neue Nachrichten auf friedliche-loesungen.org
:

Nur wer angemeldet ist, geniesst alle Vorteile:

  • Eigene Nachrichten-Merkliste
  • Eigener Nachrichtenstrom aus bevorzugten Quellen
  • Eigene Events in den Veranstaltungskalender stellen
M D M D F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30